SR732BRTTD5R10F
MFR.Part #
SR732BRTTD5R10F
JLCPCB Part #
C7369496
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS