SR732BRTTD5R60F
MFR.Part #
SR732BRTTD5R60F
JLCPCB Part #
C7016680
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS