RN73H1JTTD4640D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640D10
JLCPCB Part #
C3964885
Description
100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS