SG73P2BRTTD4421F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4421F
JLCPCB Part #
C5893876
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS