RN73H2ETTD3970D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3970D10
JLCPCB Part #
C4278605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS