RN73R2ETTD84R5C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD84R5C25
JLCPCB Part #
C4102606
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS