SR732ATTDR750F
MFR.Part #
SR732ATTDR750F
JLCPCB Part #
C186594
Description
-55℃~+150℃ 330mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS