RN732BTTD8870F100
MFR.Part #
RN732BTTD8870F100
JLCPCB Part #
C4327122
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS