RN73R1JTTD1092D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1092D10
JLCPCB Part #
C2546274
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS