SR732ATTDR549D
MFR.Part #
SR732ATTDR549D
JLCPCB Part #
C2600298
Description
-55℃~+150℃ 333mW 549mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS