RK73H2BRTTD3324F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3324F
JLCPCB Part #
C6649361
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS