RN731ETTP3121F25
MFR.Part #
RN731ETTP3121F25
JLCPCB Part #
C4175808
Description
-55℃~+155℃ 3.12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS