RN731JTTD1400C50
MFR.Part #
RN731JTTD1400C50
JLCPCB Part #
C3938578
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS