RN73H1JTTD1453F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1453F25
JLCPCB Part #
C4065352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS