SR731JTTDR390F
MFR.Part #
SR731JTTDR390F
JLCPCB Part #
C186562
Description
-55℃~+150℃ 250mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS