RN73H1JTTD1003F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1003F50
JLCPCB Part #
C4080246
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS