SG73S2ERTTD125G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD125G
JLCPCB Part #
C6679431
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS