SR732ATTDR154F
MFR.Part #
SR732ATTDR154F
JLCPCB Part #
C2600281
Description
-55℃~+150℃ 154mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS