RN732BTTD2522A25
MFR.Part #
RN732BTTD2522A25
JLCPCB Part #
C4096891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS