SR732ATTD9R10D
MFR.Part #
SR732ATTD9R10D
JLCPCB Part #
C2600805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS