RN732BTTD3050B50
MFR.Part #
RN732BTTD3050B50
JLCPCB Part #
C3953450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS