SR732ATTD9R09F
MFR.Part #
SR732ATTD9R09F
JLCPCB Part #
C2599855
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS