RN73H2BTTD5231B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5231B10
JLCPCB Part #
C4552631
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS