ERJ-6RED22R6V
MFR.Part #
ERJ-6RED22R6V
JLCPCB Part #
C2107001
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS