ERA-6VEB2201V
MFR.Part #
ERA-6VEB2201V
JLCPCB Part #
C1858440
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS