SR732ATTD75LJ
MFR.Part #
SR732ATTD75LJ
JLCPCB Part #
C2601472
Description
-55℃~+150℃ 333mW 75mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS