SR732ATTD1R8G
MFR.Part #
SR732ATTD1R8G
JLCPCB Part #
C3953527
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS