SR732ATTDR562F
MFR.Part #
SR732ATTDR562F
JLCPCB Part #
C4009179
Description
-55℃~+150℃ 333mW 562mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS