RN73H2ETTD5561D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5561D10
JLCPCB Part #
C4056211
Description
250mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS