SR732ATTD56LJ
MFR.Part #
SR732ATTD56LJ
JLCPCB Part #
C2601466
Description
-55℃~+150℃ 333mW 56mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS