RN73R2ETTD1262C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1262C10
JLCPCB Part #
C4240664
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS