SR732ATTD4R53F
MFR.Part #
SR732ATTD4R53F
JLCPCB Part #
C4056176
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS