RN731JTTD4871D25
MFR.Part #
RN731JTTD4871D25
JLCPCB Part #
C4243288
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS