RN732ATTD3002B25
MFR.Part #
RN732ATTD3002B25
JLCPCB Part #
C186509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 30kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS