SR732ATTD4R22F
MFR.Part #
SR732ATTD4R22F
JLCPCB Part #
C2600045
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS