SR732ATTDR422F
MFR.Part #
SR732ATTDR422F
JLCPCB Part #
C2600384
Description
-55℃~+150℃ 333mW 422mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS