SR732ARTTD4R22F
MFR.Part #
SR732ARTTD4R22F
JLCPCB Part #
C5925819
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS