SR732ATTD47LJ
MFR.Part #
SR732ATTD47LJ
JLCPCB Part #
C2601474
Description
-55℃~+150℃ 333mW 47mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS