SR732ETTD47LJ
MFR.Part #
SR732ETTD47LJ
JLCPCB Part #
C2567538
Description
-55℃~+150℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS