RN73R2ATTD2130D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2130D10
JLCPCB Part #
C4285343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 213Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS