SR732ATTD3R74F
MFR.Part #
SR732ATTD3R74F
JLCPCB Part #
C2599828
Description
-55℃~+150℃ 3.74Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS