SR732ATTD1R74F
MFR.Part #
SR732ATTD1R74F
JLCPCB Part #
C2599793
Description
-55℃~+150℃ 1.74Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS