SR732ATTD3R65F
MFR.Part #
SR732ATTD3R65F
JLCPCB Part #
C4054370
Description
-55℃~+150℃ 3.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS