RN73H2ETTD34R4F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD34R4F25
JLCPCB Part #
C4183821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS