SR732ATTD39LJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD39LJ
JLCPCB Part #
C3958690
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 39mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS