RN73R2ATTD1174D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1174D100
JLCPCB Part #
C2502158
Description
-55℃~+155℃ 1.17MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS