SR732ATTD2R55D
MFR.Part #
SR732ATTD2R55D
JLCPCB Part #
C2600290
Description
-55℃~+150℃ 2.55Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS