SR732ATTDR255D
MFR.Part #
SR732ATTDR255D
JLCPCB Part #
C3925100
Description
-55℃~+150℃ 255mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS