RN73H2ETTD1200D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1200D10
JLCPCB Part #
C4225338
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS