RK73G1JTTD6191C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD6191C
JLCPCB Part #
C4126480
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS